MaKo
Draugi 
21.-Jul-2019 03:48 pm
arī šīs dienas aizmirsīsies, kāds negaiss bija vakar, bet es izgāju tam cauri un tiku pie Pedro, un mēs stāvējām zem milzu kokiem pērkonā un zibenī un skaitījām gliemežus uz koka stumbriem un runājām par visu uz pasaules, vēlāk dzērām matcha un uz sliedēm es pēkšņi atcerējos pašu svarīgāko, kāpēc man viņš bija jāsatiek, un tad paliku vēl stundu, nokavēju man par godu rīkotās vakariņas par pāris, nevis vienu stundu,
bet es pateicu, ka ļoti mīlu un palūdzu piedošanu, un bija brīnišķīgas vakariņas, mīļas un garšīgas un skaļiem smiekliem
un tad šodien izstaigājām visas manas mīļākās takas, jo riteņa vairs nav, visur jāiet kājām, viss bija saules un siltuma pilns, izgājām abus krastus, pa vidu bija kuģis, saldējums un kūkas, mans mīļākais krēsls upes malā, un atpakaļceļā arī spinach drink ar bambusa salmiņiem, pagājušo reizi vēl bija plastmasa
un vēl pirms tam bija matcha mafia lietū zem kokiem, mana teica "i am a star" - un es smējos un teicu yes, i am, un viņi teica yes you are

mēs gājām gar upi un es palūdzu, vai varu aprunāties ar tevi, un man likās, es gribu pateikt, cik ļoti tevi mīlu, bet viss sanāca otrādi

i am very empty, i am so sorry, i just have to find me now

tad bija zemes ceļi pāri smaržu pilnam sienam, putni un ūdeņi, un tik mīļi ļaudis, un saule, tik liela un silta un mūžīga, sauli es gribu ņemt līdzi visvairāk, un krēsla atnāca ar tādām cīruļu dziesmām kā agrā pavasarī, zeme, tu lauz mani, nē, tu mani kausē, vai kā mālu ezera malā, es palieku visa mīksta un silta. vismaz pirms ziemas.

ai, manas mājas, tā tas beidzas
21.-Jul-2019 06:42 pm - bēdīgi uzzinu pēdējā
pavisam pavisam pēdējā uzzinu, ka bērnības mīļakais līdzdziedāšanas gabals no Bet Bet "Man vienalga viss" ir sperts no Boba Gedolfa - The great song of indifference
21.-Jul-2019 05:44 pm - ingsocjew milicija
"Theresa May has announced plans for a new body to monitor government efforts to tackle "deep-seated societal injustice".

The outgoing prime minister said an Office for Tackling Injustices (OfTI) would use data to "provide the catalyst" for better policies.

The new body would collect evidence on disparities in areas including socio-economic background, ethnicity, gender, disability and sexual orientation."

Ah tie riebīgie konservatīvie raitwing toriji.>(
21.-Jul-2019 05:29 pm
"It's all social engineering really. When you think about it, all the good people just get fed up and leave. Or stay in their job (miserable and ostracized for years) and it effects their quality of life. I blame the boomer conservative generation for this a bit really - they've let government, academia, politics, law, media, and every other institution become weighted down by the political left. Now everyone is just waking up a bit to the tip of the iceberg and saying "Wait, when did this become a country where my kids are told they can change their gender whenever they feel like it, and they'll stick me on an extremist register if I object?".

Yeah, well - that kinda happened while you were working your ass off to pay the bills and taxes, and you didn't have time to pay attention. And while you were voting for political parties that you thought were the same as they were in your father's/grandfather's generation."
--
"Only problem for whose who suddenly realize how fucked their society is that now it is too late to do anything. There are laws that make any try to return things back to normal almost impossible if not a crime. All this talk of Sargon, Vee, Tim Poole or Computing Forever that the culture war will be lost by the left is absolutely laughable and wrong. Nobody gives a fuck what the common men has to say. The institutions, the goverment, the Mass Media are already completely in step with the leftist-progressive worldviews and have normalized them to a degree that is astonishing. Hate speech laws against anything exist, Mass Media not only efends the abolute clown world crazyness but also endorses it. The Right has lost and only it's rise to power might mellow thing down. And only a fucking hard push to the fucking far right might put things stright again. Maybe. But maybe we then will be on the other end of the extreme. Who knows?"
21.-Jul-2019 03:19 pm - Cukura abstinences vērojumi.
A jūs zinājāt, ka īstajā rupjmaizē, kurā esot dahujiša visādu superīgo b12 vitamīnu un kas tik vēl ne, ir tikpat daudz cukura kā kolā?
21.-Jul-2019 02:22 pm
Device · Instagram app · Moscow, Russia

Jau kuro reizi.
Un es tik mainu to e-pastu atpakaļ un jaunu paroli, kuru pēc tam neatceros.
21.-Jul-2019 01:11 pm
Vakar iepazinu jauno melnā balzama versiju "Espresso" un atzinu par labu esam. Ļoti patīkams kafijas liķieris, nepārsaldināts un stiprs.
21.-Jul-2019 01:01 pm - #zerowaste
Gribu iemācīties braukt ar skeita dēli, bet viņi, maitas, ir stipri dārgi. Varbūt kādam mājās ir pašam vairs nevajadzīgs skeitbords?
21.-Jul-2019 12:35 pm
Man šķiet, ka kritizējot stāvokli ar dzimumu līdztiesību mēs neizbēgami nonākam pie citu kultūru, paradumu un dzīvesveidu kritikas, nu tādā nozīmē ka paradumi un dzīvesveids jau veido kultūru un ja mēs nostājamies opozīcijā teiksim pret to kā viņi dara, tad tā ir opozīcija pret viņu dzīves veidu. Kas ir svarīgāk - kultūru diversitāte vai cilvēku pamata tiesības?
21.-Jul-2019 10:11 am - Éric Chahi wannabe
21.-Jul-2019 09:07 am - Lūdzu, lūdzu, nav par ko
Līdz ar manu atgriešanos Latvijā, arī vasara atgriezusies. :)
21.-Jul-2019 03:41 am
Svarīgāks ir "šī brīža" veicamais process vai arī atmiņas, kas indivīdam paliek par to pēc tam?

Poll #21311
Open to: All, results viewable to: All

Svarīgāks ir

View Answers

process
7 (53.8%)

atmiņas
6 (46.2%)

20.-Jul-2019 11:15 pm
Man tagad ir arī silikona konditorejas maisiņš un es vispār esmu neuzveicama.
20.-Jul-2019 10:04 pm - Zap zap zap
Šodien mani moka brain zaps (sajūta, ka smadzenēm ik pa laikam iesist ar mikroelektrošoku), vājums un diezgan pamatīgas problēmas koncentrēties. Bonusā sapsihojos un sačakarēju ģimenes dienu. Ceru, ka līdz brīdim, kamēr lidošu pie Mākoņa, šis būs beidzies. Sāku domāt, ka pirmdien jāaizskrien uztaisīt asins analīzes - varbūt šī nav (tikai?) abstinence, bet arī dzelzs, D un B12 vitamīnu trūkums. Tad varētu pie Mākoņa braukt ar kārtīgu zāļu maisiņu, zinot, ka vismaz paliks labāk (cerams - ātri).

Bet vispār žēl sevis - gribas tusēties, bet pārgurstu no gājiena apkārt kvartālam. Šovakar varēju ar ģimeni iet uz foršu konci un jauki pavadīt vasaras nakti laukos, bet tā vietā vienītī skatīšos Mentālistu un Elementary. Patiesībā šādi man pat ir ērtāk, tikai nojaušu, ka nav labi tā iesūnot dīvānā - it sevišķi, ja ir mīļie, ar kuriem būt kopā.

Ā, nu, un ar to, ka es sastresojos, es gribēju teikt, ka es izturējos kā maza, psiha kuce, sakliedzu uz māsu, piečakarēju brāli, nepabeidzu darbu, kas bija jāpabeidz un visā visumā biju diezgan sūdīgs cilvēks visu dienu. Man šķiet, ka es te diezgan bieži sevi pasniedzu kā mazu, centīgu nabadzīti, bet gribu, lai ir skaidrs, ka mazas, centīgas nabadzītes brīvajā laikā ir arī riebīgas, rupjas, apjukušas, dumjas bezmugurkaulnieces.
20.-Jul-2019 09:21 pm - #daily wisdom
subjective statements based on feelings are always right because experiences are valid.

and other things gamers taught me. like strategic thinking, which is indispensable for serious gameplay, or how behavioral psychology is the basis of game mechanics design. or the fascinating inner workings of probabilities math.

the world of gaming, you guys. it's deep.
20.-Jul-2019 06:09 pm
Noplēstos dzelzceļus tomēr vietām kopj, ja tā var saukt zāles pļaušanu (par ko pašvaldības saņemot naudu). Tas ir labi, jo gara mitra zāle sasodīti ātri samērcē kājas. Savukārt slikti ir, ka kāds cenšas rakt granti, kas vajadzīga turpat. Pēdējoreiz braucot, beidzot satiku kādu pretīmbraucēju - lai arī tas mazliet mazina sirreālo vienatnīguma sajūtu, tomēr palīdz kultivēt apziņu, ka neesmu vienīgais kas saprot lietas.

Vides un apstākļu dažādība attīsta cilvēku. Braucot pa pilsētu, esmu pārliecināta cietās dakšas persona. Braucot pa stigu, uz kuras ir visādi nejēdzīgi rakumi, zirgu pakavu pēdas, izteikti akmeņu un šķembu posmi un sazin kas vēl, pieļauju domu ka meitas ritenim pagaidām var atstāt atsperdakšu, bet savam braucu pirkt rokturus veco cieto gumijas sprunguļu vietā. Vispār kontaktvietas, kurās ķermenis saskaras ar velosipēdu, ir teju vai vissvarīgākās no ergonomikas viedokļa vai pat vienā līmenī ar ģeometriju un izmēru. Pietika pabraukt pa neideālu segumu, lai saprastu ka papildus liela diametra riepai man vajag stūres rokturus ar platajiem galiem un ne tik cietus kā 94. gadā bija pieņemts. Tagad pat pilsētas velo apaļie rokturi šķiet mazāk ērti. Un vēl ragi uz taisnās šaurās stūres - jā, lai arī tie vairs nav modīgi, tie ir noderīgi roku pozīcijas nomaiņai (tie joprojām būtu plaši izmantoti, ja mtb stūres nebūtu kļuvušas izteikti izliektas un aplam platas). Varbūt kādreiz nonākšu līdz citai stūrei, bet gribās lai viss rit savu gaitu - rokturi un ragi ir ātrais un lētais risinājums (nav pat jāmaina trosīšu garums un novietojums) un tad jau tālāk redzēs, bet tagad vairāk jābrauc, nevis jāpārbūvē.
20.-Jul-2019 05:51 pm
Un droši vien arī veidot jebkādas attiecības ar domu "un tagad gan es mainīšos, un viss būs forši" ir setting yourself up for a fail.
20.-Jul-2019 04:47 pm
Šobrīdējais lomu sadalījums: alus, lai savāktos; vīns, lai svinētu dzīvi
20.-Jul-2019 12:48 pm
Reizēm ir tā ka mums ir interese par kādu, bet viņam nav interese par mums. Vai arī kādam ir interese par mums, bet mums nav par viņu. :D Kāpēc tā ir?
20.-Jul-2019 11:31 am
Skylar Grey - Kill For You (Audio) ft. Eminem
20.-Jul-2019 08:29 am
Tbh man šķiet, ka jebkādas attiecības balstīt uz domas, ka a) otrs mainīsies b) otrs nemainīsies ir setting yourself up for a fail.

Un arī "attiecības ir darbs" ir overrated vai vismaz misinterpreted; lielāko daļu laika šis darbs ir pieturēt muti, paklausīties un pasēdēt uz savām nemierīgajām roķelēm, lai tās nesāk kaut ko darīt lietas labā.

Un ir daudzas īpašības, ko cilvēki uzskata par labām un izkopjamām primāri tāpēc, ka paši nevar citādi (kas nenozīmē, ka tās ir sliktas īpašības, bet nenozīmē arī to, ka pretējā īpašība būtu slikta).

Es nezinu. Varbūt visus šos sarežģītos vienādojumus vajag risināt tā, ka atrodi to vienu lietu, ko toč nevar mainīt, lai cik ļoti arī negribētu/necenstos, un tad piņķerēt vaļā no turienes, wherever it takes you.
20.-Jul-2019 12:42 am

Insightful: Common statistical tests are linear models.

19.-Jul-2022 11:16 pm
viss ir lieliski un briniskigi
19.-Jul-2019 10:14 pm
Vācieši vienmēr ir ūīber. Ja nikni pašlepni traibāļi, tad nacisti. Ja sevi šaustoši ķerpilas, tad mūsdienu undeuchland ar sevi un savu nāciju noliedzošām bezbērnu frau priekšgalā. Būtu it kā pohuj par to viņu mūžīgo norūpējušos stāvokli, ja nepiemistu tā uzstājīgā tieksme uzspiest savas ciešanas visai pārējai Eiropai. Ja tu nejūties hijova tieši tā pat kā mēs, TAD ANŠLUSS!
Varbūt labi, ka tie švaines pamazām izmirst zem sevis izvēlētā mazohistiskā pašanšlusa?

Vienīgi nevaru saprast par svēdenborkiem. Nekādu grēku, izņemot flirtu ar USSR viņiem nav bijis. Ā, nu jā..
This page was loaded Jul 22. 2019, 2:03 am GMT.