MaKo
Draugi 
19.-Apr-2021 08:10 pm
To es saucu par vērienu. Domnīca, izdevniecība...

Pirmdien, 19. aprīlī, nodibināta domnīca – Konservatīvisma studiju centrs (KSC), kas pētīs konservatīvisma ideju attīstību Latvijā un ārvalstīs, dibinātāju vārdā portālu "Delfi" informēja politologs Andis Kudors.

"Ja konservatīvi domājošā sabiedrības daļa klusēs, tad morāles normu nicināšana un vārda brīvības ierobežošana vidējā un ilgtermiņā graus demokrātiju, izmantojot pārspīlētu politkorektumu par jauna autoritārisma instrumentu. Postmodernajā Eiropā arvien populārākas kļūst radikāli liberālas un kreisi liberālas idejas, kurām ir tiesības uz eksistenci, bet ne uz dominanci augstskolu fakultātēs un publiskajā telpā. Arī daudzi sociālo zinātņu pārstāvji Latvijā ir nosliekušies par labu vienpusējam skatījumam uz sociālo procesu būtību un virzību. Konservatīvisma studiju centrs aicina pētniekus, studentus un pasniedzējus neļauties katram jaunam mācību vējam un iesaistīties diskusijā par pārbaudītām vērtībām, kas nodrošina sabiedrības un valsts ilgtspējīgu attīstību,"

https://www.delfi.lv/news/national/politics/konservativisma-izpetei-un-popularizesanai-izveidota-jauna-domnica.d?id=53121451&fbclid=IwAR08tZiBDGIjrrigwGoXx80hGBRhNXBO-UZ8Tf2ULmbj58IswOtpz4U-NfA
19.-Apr-2021 07:39 pm - Priekā!
Laikam sanāk 22 dienas kopš pirmās vakcīnas, kas nu esot tā kā vakcīnas pilnās iedarbības galapunkts. Atjaunošanas deva jūnijā.

Jāsaka kā ir, stresu samazināja jau uzreiz.
19.-Apr-2021 07:13 pm
Esmu sev apsolījusi šonakt gulēt. Un līdz rītam tikt galā ar visu.
Nezinu, kā tas ir iespējams.
19.-Apr-2021 06:52 pm
Ehh. Iztērēju 50 eiro, lai man pateiktu, ka nekas tur Tāds ne gastroskopijā, ne biopsijā nav. Nepanesība tā arī nevarot būt. Aizsūtīja uz manometriju, kur bāž barības vadā zondi un ar elektrodiem mēra rīšanu, beeeeeet tas ļoti neizklausās pēc kaut kā tāda, ko es jebkad gribētu darīt. Šito nevar narkozē, jo rīšana prasa būšanu pie apziņas.
Resnums tas arī neesot.
Nav tā, ka esot kaut kas baigi efektīvāks/labāks par omeprazolu.

Alergologs, tiesa, pa_lēto pateica, ka paneļos arī nekā nav, bišku sarkanā paprika varbūt aizdomīga, bet ne tik ļoti, var ēst, tikai uzmanīgi. Pēc mēneša jāejot pie viņas uz citu vietu, kur iepūtīs degunā putekļus un pamērīs plūsmu. Beeeet nu a) gan jau nekas nebūs, b) ja tie ir putekļi, well, sucks to be me, jo putekļi ir visur.

Paldies, vējamāt, bļe
19.-Apr-2021 06:30 pm
Félicitation vos livres sont très beaux !*

Paldies par apsveikumu. Laikam kāds manas grāmatas pa kluso reklamē Francijā, pēdējā laikā teju puse pasūtījumu no turienes.

__________________________________________

* Google translate man saka, ka tas nozīmē - Apsveicu, jūsu grāmatas ir ļoti skaistas!
19.-Apr-2021 05:30 pm
DELFI. Jaunās konservatīvās partijas valdes sēdē (...) pieņemts lēmums, ka XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki tradicionālajā formā šajā gadā nenotiks
19.-Apr-2021 05:29 pm
DELFI. Neauglības diagnoze mūsdienās nereti kļuvusi ļoti komerciāla
19.-Apr-2021 05:24 pm
DELFI. Veiksmīgi noticis vēsturē pirmais drona lidojums uz citas pasaules

P.S. Izrādās, nē, tikai uz Marsa
19.-Apr-2021 05:11 pm
joprojām sāp galva, bet nu jau visu (more or less) varu.

dažiem ir bijis pieteikts pēc potes nedarīt fizisku slodzi,
bet es kā reizi izskrēju, jo zināju, ka tad, kad iesitīs blaknes, nevarēšu neko.

tagad man ir jādomā,
varbūt man ir slikti, jo skrēju?
varbūt vakcīna neiedarbosies, jo skrēju? (šim gan es neticu, bet ļaujiet būt drama queen)
19.-Apr-2021 03:03 pm
Man šodien sagribējās Twinkies, bet kapitālisms ir nepilnīgs un tie nebija pieejami lielajā supermārketā.
19.-Apr-2021 03:34 pm
man būs jauns "bezgrēka našķis" - mazsālītie gurķīši. pirms pāris h jau dažus iemetu maisiņā ar sāli, ķiploku un kinzu un tikko priecīgi divus nokraukšķināju.
19.-Apr-2021 03:19 pm
Biju centrā šodien - jaukāka un brīvāka gaisotne, vispār.
Par tiem plakātiem ar tiem iemesliem, tomēr, pamanīju, ka viņi tiešam tēmē uz jauniešiem.
Varbūt nav pārsteigums, ka daudzi jaunieši staigā ar masku ārā, pat tad kad viņi nav kopā ar citiem.
19.-Apr-2021 03:15 pm - Vēroju laikabiedrus velojoslā un brīnos: sisīc esmu es vai citi?
Poll #21441 viss ir galvā?
Open to: All, results viewable to: All

Braucot ar velosipēdu pa pilsētu, Tev

View Answers

ir galvā veloķivere
7 (25.9%)

nav veloķiveres galvā
20 (74.1%)

Tu [tā] dari, jo

View Answers

Tev vispār nav veloķiveres
17 (85.0%)

Tev ir, bet ļoti nesmuka ķivere
3 (15.0%)

nekā nebija, esmu malacis

View Answers

man ir smuka ķivere
5 (55.6%)

man ir droša/jauna/kruta ķivere
8 (88.9%)

man ir kaut kāda, lai tikai ir
2 (22.2%)

19.-Apr-2021 02:30 pm
Vakar braucām uz kapiem, novākt ziemas skujas un stirnu kakas. Mamma teica, lai paņemam lāpstu, bet es teicu, ka es kapos nevaru ieiet ar lāpstu, psiholoģiski neiespējami. Tad viņa kaut ko mēģināja rakt ar tukšu saldējuma plastmasas kasti. Bapacis saķertu galvu šito redzot.
19.-Apr-2021 02:04 pm - Vajag saprast būvniecības štelles..
Gribam jaunajā dzīvoklī sadalīt vannasistabu atsevisķā tualetē un vannas istabā. Bijām nolēmuši, ka tāds tualetes platums, kāds ir Lietuviešu projektā (70 cm) mums ir ok, bet saskārāmies ar likuma normu, ka tualetei jābūt vismaz 1 m platai. Vai tiešām tas ir jāuztver tik burtiski - šaurākā vieta 1 m plata (un kā tad ar dziļumu - to neregulē?!) Jo mums sanāk vieta, kur izlietne, ir 125 cm plata, bet vieta, kur pods - 75 cm. Arhitekts saka, ka tā nevar, jābūt vismaz 1 m.. varbūt kādam ir pieredze?
19.-Apr-2021 10:42 am
totenhema beidzot ir elitē!
19.-Apr-2021 03:35 pm - eParaksts nespīd
Latviešiem Austrālijā pie e-paraksta netikt!

Ļoti jau nu būtu vajadzīgs tikt pie eParaksta, a bet man eID kartē nav sertifikāti aktivizēti, nu un to var izdarīt tikai klātienē Latvijas institūcijās.
Austrālijas robežas vēl joprojām ir ciet un uz nenoteiktu laiku - vismaz līdz gada beigām, varbūt ilgāk, nekāda izbraukšana no valsts man nespīd.
Latvijas vēstniecības vai konsulāta Austrālijā nav - tuvākā ir Jāpānā (!) - taisās vērt Austrālijā vēstniecību, bet nez kad.

Nu un ko mums te Latvijas pilsoņiem down under darīt?

It kā interneta nebūtu un nevarētu izdomāt, kā ļaut letiņiem visā pasaulē šī lietas kārtot elektroniski...
19.-Apr-2021 08:13 am
Nē nu protams, pamostos stresā par to, ka esmu atļāvusies paņemt brīvdienas (lai arī vakar bišku tomēr strādāju) un kas nu tagad būs.
Laika tērēšana ceļā, lūk, kas būs. Besī :(
19.-Apr-2021 08:13 am
Paskatījos to Brīvvalsts TV "ziņu" raidījumu. Nja, diezgan baisi. Un izskatās, ka gan sekotāji, gan piķis filmēšanai ar viņiem ir. "Gaismas tīmekli" bail meklēt.
19.-Apr-2021 07:47 am
Nothing wrong with trade, economy, capital, private property.

The problem with capitalism is the "ism" part. It is the idea the entire purpose of a society is to produce capital and wealth. In ancient civilizations, economic concerns were only secondary if not tertiary to the interests of the society, which were sacred first and foremost (in healthy traditional societies) and temporal secondarily (temporal in terms of authority and power, usually military).

Economic "values" are purely and exclusively concerned with quantity, where as traditional societies were centered around qualitative questions. Capitalism pushes quality out of the way and makes quantity its chief concerns. Where ancient societies were content with very little, the very thing that allows capitalism to survive is a continuous increase in material goods and wealth.... tālāk ... )
19.-Apr-2021 05:12 am
ārā putni dzied kā traki.
es beidzot došos gulēt.
vēl astoņas dienas jāpaliek mājās.
paldies koļega.
18.-Apr-2021 11:53 pm
nāk vasara! tā nāk! šodien/vakar bija pat sajūta, ka ir jau klāt!!
buchukiņi <3
18.-Apr-2021 09:53 pm
This page was loaded Apr 19. 2021, 8:44 pm GMT.