MaKo
Draugi 
26.-Maijs-2019 05:35 pm - Marfa


MARFA. Greg McLeod, Myles McLeod.

https://vimeo.com/288702427
26.-Maijs-2019 04:36 pm - Sātanisms un marksisms
Jautājums, kas man šorīt nelika mieru:
26.-Maijs-2019 04:01 pm
"negribēju Tevi pārlieku satraukt. tas patiešām izrādījās tikai sīkums. tik labi ir tagad, kad zinu, ka pie manām pēdējā laika savādajām pakrūtes spiešanām vainojams tik smieklīgs iemesls - žultsakmeņi. kad pamodos, viss jau bija aiz muguras. pirmais, ko ieraudzīju, kad attapos, bija gadus sešus, septiņus vecs zēns ar zaķalūpu, kas hipnotizējoši manī skatījās, piemeties uz manas gultas kājgaļa. kad no koridora atskanēja medmāsiņas spalgais "es taču tev teicu, lai tu tikai atver palātā logu, nevis spokojies jaunkundzēm gar degunu!", viņš nozuda. tā arī vairs otrreiz nesatiku viņu, kaut gan promejot pirms palātas durvju aizvēršanas pat palūkojos zem gultas, ja nu viņš tur slēptos. tāds jauks puika. arī Tev viņš būtu paticis," atraksta A.
26.-Maijs-2019 02:42 pm
par festivālu psihenē reports laikam būs tāds, ka es laikam vairs neiešu uz festivāliem vispār.
EtF gan apgalvoja, ka tur (psihenes pagalmā kā tādā) varot iet romantiskās pastaigās.

bet mēs aizmukām no festivāla, aizgājām paiet iet pa pilsētu, kamēr vēl. tas bija ļ la. apm. un Cross Club tomēr ir forša vieta.

also, gribas, kaut man piemistu pacietība.
26.-Maijs-2019 02:48 pm
Ā, un šokolādes tāfelīte, ko saņēmu no kādas iecirkņa komisijas priekšsēdētājas, man ap četriem rītā, iespējams, izglāba dzīvību.

Cik jauki, ja amats paredz kaut nelielas korupcijas iespējas!
26.-Maijs-2019 02:44 pm
Pēdējo 36 h diēta ir 80% kofeīna, 15% cukura un 5% alkohola.

Mazliet pagulēju un iešu pie mammas. Droši vien dabūšu zupu.
26.-Maijs-2019 02:38 pm
kā lai sajūtas forša un varoša? Es jau 5 dienas cenšos atvērt un pabeigt vienu ļoti svarīgu tekstu, bet visgrūtākais ir sajusties pietiekami krutai, lai vispār atvērtu un ielūkotos tajā dokumentā. Pēc tam jau aizies kaut kā-dajebkā, bet tas pirmais saņemšanās brīdis ir tik trausli atkarīgs no pašapziņas draiva un šobrīd degvielas nav necik.
26.-Maijs-2019 02:35 pm - lieliska klausāmgrāmata no veselīgi skeptiska skatpunkta
26.-Maijs-2019 01:53 pm
Friendly reminder that all forms of consumption taxes are actually "I hate poor people" taxes.
26.-Maijs-2019 10:25 am - #gariungarlaicīgibetdzīvi
kad skola, darbi un projekts lēnām noslēdzas, galvā iespiežas domas, kurām beidzot ir laiks darīt to, kas jādara.

saldajos kautcikpadsmit bija grūtāk uztvert, ko par tevi domā, to mēdza pasniegt uzasināti tieši sejā, bet reizē bija vieglāk arī būt un nedomāt par sekām. tā domas brīvība. un šķiet, ka tas ir tāds izplatīts laiks, kad rodas labi aizmetņi idejām par to, kā uzlabot pastāvošo sistēmu vai iekārtu. gribas atkal pieslēgties tai sajūtai. tie mākslinieki, kas ir spēcīgi, ir ļoti spēcīgi. iznesuši un izlolojuši savu pasauli. viņus pat var pēc gaitas atpazīt. gribas klausīties. un tāds cilvēks vienmēr liks tev justies, ka esi līdzvērtīgs (nevis kādas zemākas kārtas atkritenis) un iedvesmos varēt un darīt. īstā inteliģence. Atli Örvarsson arī tāds ir. stāstīja par to, kā strādā, kā komponē. arī Pēteris Vasks. vēl piezvanīja, lai atgādinātu, ka jāturpina. un Paul Greengrass, kad pateicās par ielekšanu uz sitienu ainā. nulle snobisma. cilvēki, kas saprot pasauli un kam rūp pasaule, nevis tikai "augstā māksla". augstai mākslai, protams, nav ne vainas, un kvalitāte ir brīnišķīga, bet tiem, kas reiz ir domājuši par dzīves jēgu dziļi un ilgi, šķiet, ir tieši šī īpašība. saprast, iedvesmot, nezaudējot sevi. Latvija ir diezgan bagāta ar pērlēm. Līgas Libertes dejas teātris. Rēdmanes fotō. daudzi spēcīgi fizioterapeiti. spēcīga Zero Waste kustība.

var vienmēr atrast iemeslus, kāpēc nesanāk vai kāpēc negribas. apstākļi smagi. atbalsta nav. bet var arī pameklēt piemērus, kur cilvēks paliek viens pats ar bērniem, jo sieva nolec no jumta. un tad šis cilvēks cīnās, izdomā un atklāj, un ir Wims Hofs, kas iedvesmo cilvēkus pārņemt atbildību par savu dzīvi un veselību savās rokās. vari būt atbalsts pats sev un vēl daudziem citiem.

šis viss jau labu laiku ir drusciņ kā dzirnaviņas pa galvu. vienu brīdi bija tāds kā apziņas sastingums. bet pavasaris laikam vienmēr ir laiks, kad pārvērtēt vērtības un noskaņoties nākamajam gadam. ir dažas ieražas pārtrauktas (īpaši domāšanā), ir dažas aizsāktas jaunas. ir daži draugi kļuvuši par tālām paziņām, ir vairāki paziņas kļuvuši par rūdītiem draugiem. un gluži vienkārši priecājos par nemitīgo skatu uz kalniem un okeānu katru dienu, jo šobrīd tas ir, un ir atbrīvojoša sajūta novērtēt to, kas ir. mani audži vecāki nav ne mūziķi, ne mākslinieki, ne bagāti, ne arī īstie vecāki. bet man viņi ir. nedzīvoju vienītī milzīgā, gaišā mājā, kur mīļākie piekāptu laiku pa laikam. bet dzīvoju tuvu visām labākajām vietām pilsētā ar uzticamāko draugu visā valstī ar iespēju taupīt vērtīgai tehnikai. var to saukt par kolhōzu, bet var to saukt par ģimeni. un es izvēlos otro. un, protams, var akli darīt un cīnīties, un "dragāt" uz mērķi, kamēr pasaule slīkst plastmasā (zivīs ir mikroplastmasa - gan no šampūnu abrazīviem, gan noārdīšanās rezultātā), kūst ledāji un puse pasaules (!) ir vieglākā vai smagākā kara stāvoklī. un tie visi ir fakti. un, man šķiet (un tas ir tikai tāds neuzspiests sōlō viedoklis), ka tieši aklā dragāšana vienā vai citā virzienā pielej eļļu ugunī visam iepriekšējam. kad nedarīšana kļūst par automātisku darīšanu, ko nav iespējams ieraudzīt, kamēr necenšas paskatīties kontekstā, kur visi esam viens liels kopums. šo visu pēdējo visgrūtāk sagremot, bet tad atceros par vectēvu koncentrācijas nometnē, nomierinos un atgādinu sev par to, ka dabai mūs nevajag, un par tiem iepriekš minētajiem cilvēkiem. iekšējā, sezonālā reforma. ir jau labi. tas, ka iespēja par to padomāt jau vien ir priecīgi.
26.-Maijs-2019 12:19 pm
hahaha. Akropoles robotu izstādē roboti runājot tikai krieviski. robot robot robot!
26.-Maijs-2019 12:12 pm
man patīk iet uz fotomuzeju un būt tur vienai pašai ar tantiņu. eju vismaz reizi mēnesī, visbiežāk svētdienā kā baznīcā gājēja.

Marijas Kapajevas izstāde šobrīd par sivietēm rakursā, kurā vēl daudz ko runāt - tekstila fabrikas strādnieču dienasgrāmatas ar pildāmajiem plāniem un ovulācijas dienām
26.-Maijs-2019 11:56 am
Viens no iemesliem kāpēc tomēr nobalsoju par NA, nevis JKP ir Kudora (kas, iespējam, ir kopumā ok džeks) idiotiskā, no meinstrīm medijiem kopīpastotā attieksme pret Ungāriju. Muh russia naratīvu dzenošs cuckservatīviķis. Beisiklī analogs RINO republicuckiem ASV.
The guy makes fucking sense. Deal with it.

INTERVIEW WITH HUNGARIAN PRIME MINISTER VIKTOR ORBÁN
“I’ll only believe that Mrs. Merkel is leaving when I see it“

[​IMG]
[...]
The EU wants to be strong against Russia and China; it wants to act united. You, however, keep going your own way.

Orbán: “Let us look at the facts. The sanctions on Russia have led to growing trade between Germany and Russia. A Russian gas pipeline was even built leading to Germany. At the same time, Hungary’s exports to Russia decreased by 8 billion euros. From my perspective, it looks as if the big European countries have pushed us Central Europeans out of the trade and have taken our places. And all of this was then called sanctions. Something similar applies to China.”
[...]

loledit: "Can you pronounce the name Annegret Kramp-Karrenbauer? Orbán: “No, that’s very challenging even for a Hungarian.”"
26.-Maijs-2019 11:31 am
aizmirstu izstāstīt. vakar nopirku krekliņu ar piranjām un uzrakstu "tikai beigtas zivis peld pa straumi", jo es tā patiešām domāju, bet citreiz man vajadzīgs neliels atgādinājums sev pašai, īpaši dienās, kad nav motivācijas trenažieru zāles apmeklējumam. vēl nopirku tādu maziņu piespraudīti - saldējumu vafeļu glāzītē ar 3 saldējuma bumbiņām, katru savā krāsā. vafeļu glāzītei ir smaidīga sejiņa ar bārdas rugājiem un tāds dikti mīlīgs komiksu tiešās runas burbulītis, kurā rakstīts "suck my balls". hihi.
26.-Maijs-2019 10:58 am - attiecībā uz to Drunkera preslovuto citātu
"The notion of loving one's country is naturally alien to Junker, as he is from Luxembourg, which is not a country, but a banking centre."

Smieklīgi, lai gan godīgi sakot tieši tāds pats naids pret pašu nācijām šobrīd saskatāmas gandrīz visos Eiropas valstu līderos EU top funkcionāros. Izskatās, ka viņi visi ir banku un oligarhu pakalpiņi, kuros atmirdināta jebkāda lojalitāte pret cilvēkiem, kam viņiem pēc idejas jākalpo.
26.-Maijs-2019 10:59 am
Salons "Luksa šarms"
26.-Maijs-2019 09:24 am
gribētu, lai mani sauc citādi.
gribētu teleportēties uz vientuļu salu.
ja es varētu paņemt līdzi 3 lietas, es paņemtu divas.
mutes ermoņikas un andra akmentiņa dzejoļu krājumu "maigi gari rīti".
pirmo, jo vienmēr esmu gribējusi iemācīties tādās pūst.
otro, jo gan jau, ka atrastos pielietojums.
padauzītu ar to vēlos vakaros moskītus.
izplēstu to lappusi, kurā rakstīts, ka "mīl nemīl - tikai ziedlapiņas saburzītā nojautā..." un kas tur vēl bija jau vairs neatceros
un blablabla
iestūķētu to lapu stikla pudelē, atdotu okeānam.
apakšā parakstītu ar drukātiem durtiem, lai visiem viļņiem reizi par visām reizēm ir skaidrs -

MAN NEMAZ NEGRIBAS, LAI MANI ATROD.

paraksts.
26.-Maijs-2019 09:04 am
miss (verb)

i)Fail to hit, reach, or come into contact with (something aimed at)
‘a laser-guided bomb had missed its target’

ii) Fail to notice, hear, or understand.
‘the villa is impossible to miss—it's right by the road’

iii) Notice the loss or absence of
‘she slipped away when she thought she wouldn't be missed’

patīk, ka pietrūkšana, ilgošanās reizēm nozīmē to pašu, ko nozīmē netrāpīšana mērķī. ja tev kāda pietrūkst, tu vienkārši neesi trāpījis. tu aizšauj garām. kā briedi medījot cauri sekunžu brikšņiem, sapņu valdziņu pārlieku ciešo adījumu. sirdij jau nepietrūkst. sirdij jau vienmēr ir gana.

dažreiz man pienāk pastkartes bez paraksta. es tagad dzīvoju citur, bet mamma man vienmēr aptuveni izstāsta, kas uz tām attēlots. pēdējā, kas bija pienākusi, esot bijusi ar pusbrukušu smilšu pili, gliemežvāku aizsargvalni un kaijas spalvu karoga vietā. ja manas priekšnojautas mani neviļ, tad nākošajā būs mazs zēns (ne)aizmirstulīšu lauka pašā vidū, kas ar smilgas kātiņu spēlējas ar otrādi apkritušu maijvaboli.

varbūt, ja pirkstu galus varētu tik vienkārši paslēpt kā sirdis aiz lj-cut, tajos sāktu drūzmēties vārdi, kas būtu īstie. brāzmainais atmiņu vējš sajauc man matus šorīt. pasaki pasaku, kas sākas ar šo:

26.-Maijs-2019 09:02 am
Jautājumi, ko neuzdod cilvēkam dienu pirms bakalaura nodošanas: "tev te gadījumā nav drukas kļūda darba nosaukumā?"
26.-Maijs-2019 12:29 am
Šodien un šīs 'Eiroparlamenta vēlēšanas bija pirmās manā dzīvē, kad apsēdos un apzinīgiizlasīju vismaz pāris partiju priekšvēlēšanu programmas.
25.-Maijs-2019 11:54 pm
saule norietēja mašīnas atpakaļskata spogulī. skaisti kontrasti. briestošā negaisa melnais pretstatā ceļa joslas atdalošo līniju un savu jau pateikušu pieneņu baltajam. braucu un izlēmu - nē. es izķepurošos. ja reiz esmu bijusi sūdos līdz acīm, tad viss šis ir tikai mazliet ieildzis čakars. un, ja par sapņiem, tad... manējie pārziemo tepat. manējie ir nevis sapņi, bet sumo cīkstoņi. riktīgi tādi. ja uzķersies kāds uz tavas izliktās ēsmas, viens krastā tādu neizvilksi. reizēm vadībā ir viens, bet, kad jau esi otru norakstījis un neko citu vairs negaidi, tas pēkšņi var gūt atkal virsroku. manējie vienkārši nogaida zem biezas sniega segas. ar tiem nekad nekas nenotiek. nu, gandrīz nekad. ne jau tā. tad jau tie nemaz nav bijuši sapņi. varbūt vienīgi ar gadiem kaut kas izmainās to sejas vaibstos vai skatienā, ar kādu tie manī noraugās. varbūt to rokraksts mazliet nogurst, atslābst to satvēriens. varbūt laikam ejot tiem pievienojas iepriekš nepamanīta nopietnība. nezinu. man tas vēl jāapdomā, rūpīgi jāapsver.

p.s. mana kanēļmaizīte Tavai rītdienas kafijai: https://tnsatlanta.org/wp-content/uploads/Neighbors-Carver.pdf
25.-Maijs-2019 07:33 pm
ļoti priecājos, ka eksistē Taika Waititi. toreiz (sen atpakaļ) netīšām atklāju Eagle vs Shark caur dc++, nedēļu lādējās. filma bija iznākusi varbūt kādu mēnesi. tagad viņa padarīto darbu liste zem *aktieris, režisōrs, scenāriju autōrs, stand-up, gleznotājs, fotogrāfs, modes dizaineris* ir laba iedvesma. viss dziļš, līmenīgs, iespējams, un vēl ļoti labi iespējams.
25.-Maijs-2019 07:33 pm25.-Maijs-2019 07:32 pm
25.-Maijs-2019 10:29 pm
Pēdējā laikā esmu pieķēris sevi pie tā, ka kļūstu vecāks ne tikai negatīvā nozīmē. Šķiet, ka lielāko daļu sava mūža esmu bijis bērns/pusaudzis un tikai nesen iestājies kaut kāds pieaugums. Staraja zanuda ar senilu izteiksmes veidu. (10 reasons why it's a good thing)
This page was loaded Maijs 26. 2019, 5:58 pm GMT.