MaKo
Draugi 
25.-Feb-2020 12:12 am
Cik brīnišķīgs humors, tik pabaisa izskata cilvēki auditorijā. Kaut kāds serious malnoursihment/inbreeding. Vai maz un sliktas kvalitātes kosmētika/grūmings. Bet vispār skatoties savu vecāku izlaiduma bildes, cilvēki tiešām liekas pabaisi tajās. Kaut kādi Lavkrafta fišpīpļi.
soviet
24.-Feb-2020 09:12 pm
Hradec Králové bija tā vieta, kur ballītesorgkomiteja diez gan randomi aizdevās pagājušajā weekendā. tur, protams, ka ved ar Krakonoš vlak. **nopūšas** es jums, ja godīgi, iesaku braukt ar citiem vlak pie iespējas, ne Krakonoš.

pati pilsēta ir.. nu. nav it kā mazmiests, kā parasti pierasts. bet nu, tomēr diez gan nekurienīgi. nav tā, ka trūktu barčiku, bet to ir tieši tik daudz, lai sāktu kļūt izvēlīgs un beigās izrādītos, ka atkal bezjēdzīgi mazliet tā izvēle. bet pa dienu bija tīri labs laiciņš priekš feruāra un tad normāli apgājām apkārt vecpilsētai. jā, tur vecpilsēta ir kalnā, pārējā pilsēta - lejā. bija šausmīgi forši pastaigāt pa dienu ārā, sevišķi neciešot. aktīvi priecājāmies un līksmi jutāmies par to.

Mexita bija tīri normāla ēstuve, bet viņu izpratne par asumu ir divas jalapenjo sķēlītes. citādi jau bija labi. it kā tur viņu pagrabā nebija baigi silti, bet nebija arī atklāti auksti. kad zaja sāka ēst putukrējumu, sapratām, ka ir jādodas.

Na Jedno bija labs barčiks, bet tur nekurināja vispār un nācās iet prom. pirms man atkal sākas panikas lēkmes no aukstuma. :D citādi jau gards pivcis (Bernards un kaut kas no Zabreh) un diez gan jestri. ā nu, vēl downside bija dīvaina īru mūzika. un cilvēki, kuri iezogas barčikā mums nemanot.

tad pastaigājām skumīgi pa galveno laukumu, ievēlāmies Husā uz diviem pivčiem. bet nu, kurš Husā nav bijis. izvilku gūgli. gājām meklēt Lauvas barčiku, bet tā vietā atradām barčiku U Stolu. vispār tajā pilsētā iestādes laikam ir saucis kapteinis obvious.

U Stolu (pie galda) barčikā tiešām ir galdi. hehe. un nīgra bāra zaja. nīgrā bāra zaja visiem salēja un aizgāja lasīt savu grāmatiņu. grāmatā pie pirmās lappuses, kurā atsāka lasīt iesākto grāmatu, sāka plati smaidīt un ķiķināt. nosaukumu nespējām saskatīt. bet likās, ka varētu būt jestra literatūra. zaja nelikās easily pleased. bet ur vismaz kurināja, bija tīri jestri. sieviešu tualetē bija pīts krēsls. paklāju izvēles tur arī bija dīvainas. bet viss bija tīri omulīgi un jauki. nojestrjojāmies apsveicami. konkrētus prikolsus pierakstīšu atsevišķi, ja atcerēšos, bet tbh, domāju visiem skaidrs, ka you had to be there anyway.

also, mana nebeidzamā nemierība visu laiku pārvietot, kombinēt un visādi noņemties ar uz galda esošajiem priekšmetiem, makes me the thing that does the thing with the things. :)

vēlāk pīpējot jautājām zajai, kas par grāmatu, bet te visi noskuma, jo oriģinālvaloda ir čehu un nosaukums tik grūti paturams atmiņā, ka pat pati zaja īsti nezināja.
kad no U Stolu izmeta ap diviem, garāmejot iegājām kaut kādā divainā kokteiļbārā, kas bija līdz četriem, bet tur deva tikai mazās pilzenes un viss sāka efektīvi kaitināt.

aizejot uz paliktuvi secinājām, ka Na Jedno noteikti nav apkures, jo paliktuve Eliška tupa lieto visu rajona apkuri. bet tad vēl mēs nezinājām, ka svētdiena būs labāka. par to uzrakstīs, kad būs vairāk noskaņojuma tik daudz burtiem.
24.-Feb-2023 08:48 pm
zinjas no veikala: plaukti tuksi !! taa pilnigi galigi izpirktas tikai olas (bija dazas pacinjas paipalu olas, tadu ari pakeru),
bet veel loti loti patuksoti - makaronu, brokastu parslu, saldeetu darzenju plaukti, nu bet kaut kas palicis vel bija (nu taa, ka paris pacinjas saspaiditas kaukr sturitii)
citas kategorijas loti nepetiju - bet siers un jogurts ir
nopirku peedeejo omega 3 un magnija pacinju, taas ar izkertas

pasai saka sapet kakls, meru temperaturu, bet laikam 36.6

Nez cik ilgi sis meeris vilksies - it kaa jau nekas, bet braucu sodien maajaas - tapat jau mums te nekada lasvegasa nav, bet sobrid viss ciet, viss tumss, taada kara sajuuta
24.-Feb-2020 09:38 pm - remonta meistars
meklēju remonta meistaru, lūdzu, padalieties ar saviem kontaktiem un atsauksmēm!
24.-Feb-2020 08:57 pm
vakar izmmirku kā pēc peldes un saguru, braucot lielajā vējā, bet dabūju grāmatu, matcha un Pedro, pēdējiem spēkiem, bet, kad viņš mani samīļoja, uzreiz palika vieglāk, un tad man bija apelsīnu sula dāvanā un maziņš maziņš kausiņš piena, un bija tik daudz, ko stāstīt un dzirdēt, i love u so. viņš sirsnīgi smējās, kad izgāju no vīriešu wc un pat nesapratu, kur biju. braucu mājās zem zvaigznēm, priecīga un laimīga, līdz slieksnim, kad piepeši milzu nogurums mani iemeta dīvānā un tur arī pamodos līdz ar pirmo gaismu.
šodien navv spēka visu dienu, skatos, kā ārā vējš un lietus plosās, skatos tavas itālijas kalnu bildes, un tu prasi, kādu ēdienu man tev pasūtīt, un man nez kāpēc kauns atzīties, ka es jau to izdarīju pati.
tev tur ir tiramisu un pizza, un panika visapkārt, bet tu smejies un saki, ka parunāji ar vīrusu, viņš arī jau ir saguris.
24.-Feb-2020 05:27 pm
Meh, pagājšnedēļ tikai 62h. Šī labi sākusies nedēļa, rādās, būs pavisam īsa.

Šitā es bagāts nekļūšu.
24.-Feb-2020 03:49 pm
MTG patreizējais jaunākais sets ir Theros Beyond Death.
man looti patīk šis izdevums.
attiecīgi, laiku pa laikam paskatos kādu jūtūbes video par Theros kārtīm.
nez, dīvaini vai nē, bet lielākā daļa video veidotāju ir ne vairs jaunieši, tādā vai citādā veida man (subjektīvi) šādā vai tādā veidā nepatīkami vīriešpārstāvji.
24.-Feb-2020 12:35 pm - #vapenation
Kāpēc es metu acis uz veipošanu? Jo visas meitenes ienīst, ka smēķēju savā dzīvoklī. Un ne tikai meitenes, mani, cik nu viņu ir, draugi arī. Un mana ģimene pavisam noteikti arī. Tas ir viens. Manas drēbes, īpaši mētelis, smird tā, it kā es regulāri tusētu ar kaimiņu bomzi Koļu un viņa draugiem. Un mani zobi ir, well, totāli sapisti - tur smēķēšana arī ir devusi savu artavu. Nemaz nerunāsim par manām plaušām. Smēķēju padsmit gadus vismaz. Neesmu nekad atmetis, kā arī domājis par atmešanu. Tāpēc vienīgais loģiskais risinājums, ko šobrīd redzu, ir veips. Kādas rekomendācijas? Domāju, ka vērts labāk ieguldīt normālā aparātā, nevis pirkt mēslu un tad pēcāk normālu. Bet ko gan es zinu. Man ir neliela pieredze ar veipiem. Ļoti neliela.
24.-Feb-2023 10:53 am
update: sleegtaas sportazaales !!!!!
un baari arii (vakaros)

ko ta lai dara cilveks ?
24.-Feb-2020 11:20 am - Sapnis tātad
Ieraugam izdevīgu piedāvājumu uz dienvidjūru salām, nav dārgi rakstīts agrāk nepieejamas vietas, eksperimentālā tūre. Nopērkam, lidojam. Lidmašīna nosēžas, ārā pelēks, slapjdraņķis, slapjš sniegs. Visi nikni, nefigasebe dienvidjūru salas, a ko mēs te vispār iesāksim. Lidmašīna piebrauc pie lidostas tuneļiem, nu tām kustīgajām trubām. Tikai tuneļi daudz masīvāki nekā parasti, tajos iet iekšā kabeļi, caurules, tur ir ventilatori, radiatori un var redzēt ka pienāk augstsprieguma līnija. Iekšā viss kā vienmēr ejam caur tuneli, tas ir garāks nekā parasti tur vēl pa vidu kaut kādas pārbaudes, bet ātras, nosaka asins grupu un vēl kkādi testi. Izejam otrā galā, spīd saule, zilas debesis, zila jūra , dzeltenas smiltis viss kā vajag. Izejam no lidostas ēkas uz takšu piestātni, tur pie sienas kaut kas līdzīgs lapseņu pūznim tikai apkārt lidinās nevis lapsenes bet tādi kā ziepju burbuļi, metāliski spīdoši, zilganzaļi. Tālu jūrā var redzēt kaut ko ļoti lielu kas lēni kustās. Gids saka `` jūsu grupa ir veiksmīga, tagad viņš ir mierīgs``.
24.-Feb-2020 10:04 am
Nedēļa ir sākusies izcili. 7km 45 minūtēs pa saulainu meža ceļu.
Sātīgas brokastis, galvenais dienas uzdevums rūpnīcā jau paveikts. Un plkst tikai 10.
24.-Feb-2020 09:06 am
Man ir piemeties kaut kāds gastrītam līdzīgs objekts. Jūtos slima un nabaga. Pēdējā laikā arī produktivitāte tāda, ka ja nesaņemšos, palikšu nabaga. Pilnīgi kā Ziemassvētkus gaidu 1. marta pusnakti, lai var iebāzt VIDam purnā deklarāciju. Es pat čekus jau esmu savadījusi, atliek tikai saspiest automātiskās podziņas un cerēt, ka 1) vispār būs atmaksa, jo ko ar šo valsti var zināt un 2) ar atmaksu pietiks, lai nosegtu otro semestra maksājumu.

Tam visam pa virsu šonedēļa jau rādās aizņemta, un ir tikai pirmdiena. UGH.
24.-Feb-2020 08:42 am - we had a nice trip last night
Vakar:
- lasīju Snorkes jaunkundzes stāstus par Itālijas slēgšanu un nodomāju, interesanti - kā mēs, līdzīgā situācijā LV, rīkosimies un cik daudz griķu man tagad jāiepērk?

Šorīt:
- lasīju RL rakstu par paranormālajām parādībām un pārdabiskajām spējām, kad atcerējos, ka ...

Naktī:
- sapņoju, ka VVG ir slēgtajā zonā un ir izziņota evakuācija. Pa ceļam, mežā, ceļā vidū bija uzstādītas durvis (un neredzama siena?) uz kurām bija rakstīts - "Bīstami dzīvībai. Ienāk aizliegts!" Mēs protams neklausījām uzrakstiem un gājām cauri, jo mums taču ir jātiek ārā no slēgtās zonas. Tur, aiz durvīm, bija uzraksta zeme un milzīga smirdoņa. Par laimi "slēgtā zona" bija tikai daždesmit metrus plata, otrā pusē atkal bija durvis un aiz tām mūs sagaidīja mašīnas, cilvēki uniformās, ... un tālāk es neatceros.
24.-Feb-2020 08:00 am
Tā sajūta, kad nomirst gaišs cilvēks, un visapkārt ir (vēl bez "sāpīgi, sasodīts") arī milzīga gaismas pārsātinātība, jo
Tu nekad nerunāsi ar viņu, tāpēc viss, ko tu runā, ir teikts šim cilvēkam
Tu nekad nepieskarsies šim cilvēkam, tāpēc visi pieskārieni ir vienlīdz tuvi un maigi
Tu nekad nesaņemsi neko no šī cilvēka, tāpēc pasaule var tevi apskaut vai arī pagaidīt blakus, līdz tu gribēsi, lai tevi apskauj

Tā sajūta
Nē, neviens nav miris
24.-Feb-2020 01:39 am - īres līgums par brīvu, par brīvu, vienkārši
Vai un kur par brīvu var dabūt paraugu tādam īres līgumam, kur
biedrība bez maksas no privātīpašnieka īrē telpu.
24.-Feb-2020 12:42 am - Atpūkotājs
Man ir diezgan daudz mīļu, adītu jaku un džemperu, kuros ir labi ietīties mūsu nebeidzamajā novembrī. Vairākus gadus gan tās pamazām piepilda mājas drēbju plauktus, jo ātri nobumbuļojas vai sabojājas (tā gan ir manis pašas vaina - nav ko pirkt fast fashion cerībā uz ilgu un laimīgu kopdzīvi). Tomēr nesen es atklāju to foršo atpūkošanas štellīti, un tagad man liekas, ka sākusies cita ēra! Manas jakas un džemperi, un pat cimdi izskatās kopti un kārtīgi! (Es reāli nevaru aprakstīt to baudu, kādu man sagādā tas salikums!)

Es to atpūkotāju joka pēc nopirku Maksimā par 3.99€ (+bačas)! Nebiju cerējusi uz rezultātu, jo māsa teica, ka mēģinājusi un neesot labs, bet strādā lieliski! Pie Netflix bindža un nedaudz trauksmaina garastāvokļa tieši laikā. 😀

Vienīgā lieta, kas nav ideāla, ir, ka es nezināju, cik ļoti jāuzmana vīles. Rezultātā cimdam "izpūkoju" caurumu (tas gan bija mazs un viegli labojams) un vienam mīļam, bet ārkārtīgi bomzīgam džemperim nošņāpu apkaklīti. Tagad man vajag jaunu rozā džemperi. Nu, īstenībā tāpat vajadzēja, bet nu šī bija skumja aiziešana!

Visādi citādi atpūkotājs ir mans jaunais labākais draugs!
24.-Feb-2020 12:34 am
Nesen nolēmu optimizēt savus rītus, lai maksimāli samazinātu kavēšanu un rīta trako skrējienu pa dzīvokli. Ļoti daudz rīta darbu var izdarīt vakarā, vismaz par kripatiņu uzlabojot rezultātu. 

Pagaidām esmu optimizējusi šādas darbības:
  • Salikt drēbes to vilkšanas secībā,
  • sakārtot somu,
  • notīrīt un nospodrināt zābakus,
  • nomazgāties,
  • uzliet brokastu putrai ūdeni, lai no rīta tikai jāuzsilda,
  • sakārtot kaķa lietas,
  • visu nolikt pa rokai.

Šovakar pievienoju sarakstam arī matu mazgāšanu, bet domāju, ka tas rezultēsies speķagalvā. Šis vēl kaut kā jāatrisina. 

Kopumā vienalga kavēju, bet mazāk un citu iemeslu dēļ. Man patīk pakavēties mājās, kārtīgi samīļot kaķi un izbaudīt brokastis, neskaitot minūtes. Tomēr rīti tagad ir mierīgāki, un es pametu mājas priecīgāka, labākā noskaņojumā. 

Kādi ir Jūsu rīti?
24.-Feb-2020 12:37 am
Eastern Europe gives more to the west than it gets back
When EU leaders meet next week about the bloc’s next seven-year budget they will be trying to solve a €1tn riddle based on a series of misconceptions.
The budget talks are often miscast as a showdown between whining eastern and central European countries asking for more cash and frugal northerners insisting their generosity has limits. The richer countries paint themselves as charitable souls and criticise eastern European voters for electing Eurosceptic autocrats who pocket large EU cheques while railing against Brussels.
But look at the bigger picture and a different story unfolds. Much of the wealth in Europe flows from poorer countries to richer ones — not the other way around. Start with the brain drain. Europe’s periphery is haemorrhaging young bright workers whose education was paid for by taxpayers in their home countries.
Between 2009 and 2015, Romania lost half of its doctors. Every year, around 10 per cent of those that remain are actively recruited by human resources agencies seeking practitioners to treat greying western European countries.
This is not just a Romanian affair. Poland lost at least 7 per cent of its nurses and physicians in a decade. Surveys of Polish medical students show that more than half plan to leave after graduating. In Bulgaria that figure is 90 per cent. Croatia, which joined the EU in 2013, has already lost 5 per cent of its health practitioners.
This exodus is a de facto transfer of wealth — and a big one. A single doctor’s education costs the Romanian public coffers around €100,000.That spending does not appear in the EU budget negotiators’ spreadsheets but it should. The annual drain of doctors alone represents more than a quarter of the funding that the EU sets aside each year to help Romania catch up with the rest of the club.
Rich countries wishing to slash EU funds for poorer regions also leave out other important factors from the budget equation, such as transfers of private money. The profits western European companies make in central and eastern Europe far outstrip the public funding that is transferred to the east.
From 2010 and 2016, Hungary, Poland, Czech Republic and Slovakia received EU funds roughly equivalent to 2 to 4 per cent of their gross domestic products. But the outflow of profits and property incomes to the west from these countries over the same period ranges from 4 to 8 per cent of GDP.
These days, French voters may be fretting about Polish plumbers, but eastern European voters are getting nervous about French chief executives. At home in Bucharest, I shop in a French-owned supermarket, and my phone operator and my water company are French. I pay my gas bill to a French multinational, through a French bank of course.
EU membership has brought immense benefits to central and eastern Europe, but western economies also profited handsomely from the enlargement process. It is high time politicians in the west explained that fact to their constituents — EU money is not charity. It is a quid pro quo.
The idea that there are winners and losers in the EU budget game is simply wrong — we all benefit from the single market. This trope is also politically dangerous. When eastern Europe joined the EU, an unspoken pact was concluded. The east removed trade barriers, allowing western companies to carve out a share of their economies. In exchange, the west promised to transfer EU funds eastward so the former communist bloc could build the infrastructure it desperately needed.
The west made profits; the east made progress. The deal was mutually beneficial. But if the west starts reneging on those promises now, they risk tearing up the European social contract.
24.-Feb-2020 12:10 am
kas mums tāds jauns un foršs seriālu pasaulē? Baigi aplauzos ar jauno Narcos, gaidīju, gaidīju, bet viņi tur visu uztaisījuši par latīņamerikāņu midsomeras slepkavībām, nevar tā :(
23.-Feb-2020 10:55 pm
Noskatījos Pilsēta pie upes. Pieņemu, ka nākamgad varētu būt kārdinājums iedot tās veidotājiem daudz balvu, un, droši vien, pelnīti, bet ceru, ka ne jau skaņas režisoram, operatoram, vai nu kurš tur īsti atbildīgs par visu to ultraskaņu.
23.-Feb-2020 09:50 pm
Pirms divām nedēļām internetveikalā nopirku respiratoru, jo gatavojos pavasara tīrīšanai. Droši vien šis internetveikals mani uzskata par tālredzīgu paranoiķi.
23.-Feb-2020 09:32 pm - reliģija as usual
reliģija strādā kā reliģija

https://www.livescience.com/coronavirus-superspreader-south-korea-church.html
This page was loaded Feb 25. 2020, 3:59 am GMT.