MaKo
Draugi 
21.-Feb-2024 01:13 am
Labs vakars! Jautājums par virtuvē esošo gāzes katlu, kas ieslēgts 24/7 un karsē h2o un apsilda telpaa- vai tas ir normāli, ka tas skaļi rūc/dūc, vibrē (tā k@ labākam miegam blakus istabā jāver durvis ciet)? Dzīvoklī nesmaržo pēc gāzes, meistars bija pirms 2-3 mēnešiem pārbaudīt, viss bija ok. Paranoiska aizdoma, ka skaņas ar laiku top skaļākas.
20.-Feb-2024 10:27 am
"Melnais samts" ir filma, kas turpina dzīvot galvā. Šonakt daudz sapņoju un ik pa laikam piefiksēju, ka tas no filmas. Šorīt FB lasu, ka arī citiem filma iekļuvusi galvās. Nav brīnums. Tik ļoti sapnīgi plūstoša struktūra, vizuālais tēls, kas vienlaikus tomēr ir sāpīgi konkrēts, sens nebija piedzīvots. Milzīgs prieks par filmu un par Džimu (arī par jēdzīgāko pirmizrādes runa ever). Paldies!
20.-Feb-2024 08:08 am
Hans Hermann Hoppe's main argument in favor of traditional monarchy is that the King tends to consider his domain as his personal property and the inheritance of his sucessor. He has skin in the game and self-interest in the prosperity and stability of the kingdom. Longterm and short-term. That is how things should work - the interest of rulers and subjects should be aligned.

Compare that to a politician who only cares about the next election and how his popularity polls. Why do you think every single demockery falls into a debt trap or population replacement spiral.

It can be a biased indicator and is no guarantee, but insider ownership and founder's administration tend to be great indicators for a company's prospects for instance. That is why a company like CNQ can grow and prosper so fast while state-owned companies tend to flounder even with unfair advantages like a monopoly on a line of business or resource. The person running the government(or business) should have clear personal interest in its success.
19.-Feb-2024 09:52 pm
"I knocked on the door of the next to top floor of Corso Vittorio 197 and a youthful, tall, rangy character, undoubtedly older than I, opened the door: his expression was between Buddhist and Olympic, his bearing quite calm. Having at once intuited the meaning of my visit, or rather, lack of one, Evola promptly met me with genuine affection and this affection was the strength of the connection, beyond dialectics and doctrine, that linked me to him for years.

As I wrote in my book From Yoga to the Rosicrucians, I didn’t know that Evola had followed an esoteric path for a time and directed a group of aspirants to initiation, although his name was familiar to me from the journal Ignis."
19.-Feb-2024 07:04 pm - * * *
Par Navaļniju man nav ko teikt nevis tāpēc, ka par to nedomātu, bet tāpēc, ka neredzu kādu jēdzīgu pienesumu.

Varu teikt tikai to, ko jau daudzi: ka lai vai kādi būtu cilvēka politiskie uzskati, bet apzināta došanās ieslodzījumā un lielā mērā tikpat apzināta nāves pieņemšana ir pelnījusi ļoti daudz.

Tā kā vairs nespēju sekot līdzi ne Krievijas karam, ne iekšpolitikai, tad mans ir priekšstats, ka diemžēl N. nāve vismaz tuvāko gadu laikā nekādas izmaiņas Krievijā nenesīs. Vai nesīs kaut kur ārpus Krievijas -- nespēju izsekot, bet neizskatās cerīgi.

Tas nekādi netraucē Ukrainu atbalstīt materiāli katru mēnesi, bet esmu nobāzējies uz to, ka tas viss būs ļoti ilgi un briesmīgi, un galu (as in, pat būtiskas izmaiņas) mēs šeit nevaram nekādi paredzēt.

Kamēr bija vēl pagājušā gada naratīvi par uzbrukumu - pretuzbrukumu utt, tikmēr varējām sevi barot ar cerībām, bet tagad droši vien vairāk jādara še un tagad lokāli.
19.-Feb-2024 12:14 pm
jaunākais vakar modās ar skaļu atklāsmi - “šajā valstī nav gaiļu!”. un dienas laikā vairākkārt to atkārtoja un brīnijās.

// bet jā, gaiļu dziesmas ir visā pasaulē, metropolēs, miestos, laukos un pie debesskrāpjiem. viņam pārsteigums.
19.-Feb-2024 10:25 am
Zivju laiks.

Mēnesis pirms cerības uz pavasari.
Gavēņa, grūtsirdības un nožēlas laiks. Tam pietrūkst Mežāža godīgā skarbuma, cauri nepārtrauktajiem slapjdraņķiem tas ik pa brīdim pasviež solījumu, ka nu jau drīz un nav nemaz tik traki.
Taču, ja jums nav iespēju vāļāties uz spilvena, ēst austeres, krāsot mandalas un laiski meditēt, tad jūsu resursi šobrīd ir izsīkuši, kaulu smadzenes pievilkušās ledaina drēgnuma, tāpat kā māju sienas.

Ir sācies tumsas laika pēdējais cēliens.
Mēģināsim izdzīvot.
19.-Feb-2024 10:02 am
"Tu esi radījums. Tu esi sieviete vai radījums?!"
(Latvijas sabiedriskie mediji tulko krieviskas lamas)

https://www.tvnet.lv/7962321/video-uzbrukums-kaiminienei-un-zakasana-par-nacisti-medija-riciba-nonakusi-lidz-sim-nepubliceti-incidenta-kadri

Šitā mēs varam nonākt arī līdz "viņa jums samaksās ar dārzeņiem".
19.-Feb-2024 08:58 am
Esmu ticis pie pāris reprodukcijām tādos neikdienišķos izmēros: 420x270, 395x295.

Es pieņemu gatavi jau tādi rāmīši nekur nebūs, vai ir kādi ieteikumi, kur man izgatavos? Nothing fancy, parastas līstes, u.tml.

UPD: sirsnīgi pateicos visiem par ieteikumiem un komentāriem!
18.-Feb-2024 07:45 pm - Reizēm arī es visu pārāk dramatizēju
Atšķirīgas pasaules
18.-Feb-2024 06:33 pm - Šodien bija tik lielisks laiks
Ka mijkrēšļa sākumu beidzot varēja pilnvērtīgi izbaudīt.

18.-Feb-2024 04:32 pm - cilvēkiem vajag zināt ar kādu ļaunumu viņi konfrontējas

https://twitter.com/LaurenWitzkeDE/status/1744545987618545796
18.-Feb-2024 03:20 pm
Don't worry about it, fellow white goys.

https://en.wikipedia.org/wiki/Sexual_abuse_cases_in_Brooklyn's_Haredi_community

https://archive.is/TINY3
https://www.vice.com/en/article/qbe8bp/the-child-rape-assembly-line-0000141-v20n11
On a visit to Jerusalem in 2005, Rabbi Rosenberg entered into a mikvah in one of the holiest neighborhoods in the city, Mea She'arim. "I opened a door that entered into a schvitz," he told me. "Vapors everywhere, I can barely see. My eyes adjust, and I see an old man, my age, long white beard, a holy-looking man, sitting in the vapors. On his lap, facing away from him, is a boy, maybe seven years old. And the old man is having anal sex with this boy."
Rabbi Rosenberg paused, gathered himself, and went on: "This boy was speared on the man like an animal, like a pig, and the boy was saying nothing. But on his face—fear. The old man [looked at me] without any fear, as if this was common practice. He didn't stop. I was so angry, I confronted him. He removed the boy from his penis, and I took the boy aside. I told this man, 'It's a sin before God, a mishkovzucher. What are you doing to this boy's soul? You're destroying this boy!' He had a sponge on a stick to clean his back, and he hit me across the face with it. 'How dare you interrupt me!' he said. I had heard of these things for a long time, but now I had seen."

https://archive.is/64b3b
https://www.nytimes.com/2012/05/10/...g-child-sexual-abuse.html?pagewanted=all&_r=0

https://archive.is/EHCR4
http://www.nytimes.com/2013/01/23/n...nced-to-103-years-in-prison.html?emc=na&_r=1&
18.-Feb-2024 03:06 pm - žīdu "kultūra"
Jā, viņi grib mūs visus noslaktēt un bērni ir pirmais, kam viņi ķeras klāt. Ja mēs nenoslaktēsim viņus pirmos, tad viņi mūs.
https://twitter.com/realstewpeters/status/1745312283616596163
18.-Feb-2024 05:36 am
Apzināti mūziku jau sen gandrīz vispār neklausos. Un tad viņnedēļ pamodos ar gulbju ezera uvertīru galvā. Pēc dažām dienām ar Tracy Chapman I used to be a sailor. Un ko es dzirdu šorīt? Par kristofera robina nedienām
17.-Feb-2024 11:12 pm
lasu bērniem “Oza zemes burvi”

- Es nevaru saprast, kāpēc tu gribi atstāt šo skaisto zemi un doties atpakal uz izkaltušo, pelēko vietu, kuru tu sauc par Kanzasu.
- Nevari tāpēc, ka tev nav smadzeņu, - atbildēja meitene. - Lai cik vienmuļas un pelēkas ir mūsu dzimtās vietas, mēs, cilveki, labprātāk dzīvojam tajās nekā jebkurā citā zemē, vienalga, cik skaista tā būtu. Mājas paliek mājas.
17.-Feb-2024 03:33 pm
šķiet, labākais komentārs, ko es youtubē izlasīju par alekseja navaļnija nāvi bija
"es neesmu navaļnija politisko uzskatu piekritējs. taču es gribu uzvarēt godīgā cīņā".
17.-Feb-2024 12:38 pm - Dienas citāts no reddita dzīlēm.
"Greens are actually the party who only got the second least amount of donations of all the parties in the Bundestag last year, with the Left being the one who got the least."
17.-Feb-2024 12:26 pm
as it all goes down i wanna remember all those eyes that looked into mine and smiled, all those hands that reached across darkness, all those random strangers who were kind and all those loved ones who came or stayed, jo varbūt ar to tavu roku, kura uzlikta man uz pleca, jā. love u, baby. all is well.
17.-Feb-2024 10:47 am
Šorīt telefonā pārstāja darboties mesindžers, jo esot pārāk veca telefona versija. Sasodīc! Kā man šis riebjas!
Zaļā domāśana vai zinies...
17.-Feb-2024 10:34 am
Smieklīga tā grūpijošana ap Navaļno tikai tāpēc, ka (((masu mediji))) pavēl. Navaļnijs bija krievu supremacists, kas burtiski uzskata mūs visus par zemcilvēkiem, kuriem nav nekāda pamata eksistēt kā atsevišķām nācijām ar savu mazo valšteli. Vismaz šajā uzskatā viņš bija vienāds ar Putinu. Viņa domstarpības ar Putina režīmu nekādā mērā nebija saistītas ar tolerantāku attieksmi pret Krievijas kaimiņiem, tikai ar pašas Krievijas iekšējo kārtību. Man pēc būtības nav nekas pret viņu, varbūt viņš būtu labs valsts līderis, varbūt ne, bet masas, kas tic, ka viņš bija kaut kāds brīvības un progresa mesija ir apstulbinātas.

Kur, kā un kāpēc viņš nomira arī ir ļoti aizdomīgi. Ja Putins būtu gribējis, būtu viņu nomirdinājis jau sen. Priekš kam šo visu izstiept garumā un tad dot Rietumu presei kārtējo āķi, uz kura karināt Krievijas demoniskā bulija stereotipu? Izskatās pēc kārtējās izrādes.
16.-Feb-2024 11:50 pm
Nepacietīgi gaidu mūsu antivakceru alianses paziņojumu, ka Navaļnijs Vācijā noteikti vakcinējās ar Pfitzer, un te nu ir sekas.
16.-Feb-2024 11:32 pm
Pienācīgi samaksājis. Tas ir cietis? Paradoksāli, ka mēs esam tie, kas nevaram saņemt vai atpazīt labo, tāpēc, ka kāds cits nav gana cietis.

“Laipnais spēks rodas tam, kurš ir pienācīgi samaksājis par savām tiesībām apelēt pie ētiskām vērtībām, pats neizskatīdamies pēc demagoga un liekuļa. [..] Par laipnu šo spēku var nosaukt tādēļ, ka tas cilvēkā iedarbina empātijas mehānismus, ar kuru palīdzību ētiskās vērtības un morālā argumentācija sarunbiedru sasniedz ne tikai racionālā, bet arī emocionālā līmenī. Laipnais spēks apelē pie tā, ko Imanuels Kants sauca par kategorisko imperatīvu – fundamentālā līmenī iegūtu emocionālu un intelektuālu patiesības, labā un taisnīguma pieredzi. Sastopot laipnā spēka nesēju, cits cilvēks vai sabiedrība pārņem morālās vērtības, kuras apliecina to nesējs.”

Ļubko Derešs, Karastāvoklis
This page was loaded Feb 21. 2024, 2:40 am GMT.